0165 - 3 izbový byt so záhradou

Prievidza, 97101, Trenčiansky kraj TOP Aktuálne

 Popis

Pôsobivý byt o rozlohe 83 m2 ponúka pohodlné bývanie v centre mesta Prievidze s výhľadom na veľkú záhradu.

Teplo domova.

Pôsobivý byt o rozlohe 83 m2 ponúka pohodlné bývanie v centre mesta Prievidze s výhľadom na veľkú záhradu.  Disponuje s vlastným pozemkom o výmere 380 m²  z čoho 160m² záhrada, garážou o výmere 18 m² so vstupom do vchodu, dvoma pivnicami o výmere 18 m² a podzemnou pivnicou 2 m2.

 Dispozičné riešenie veľkého bytu zahŕňa dve spálne, jedna veľká kúpeľňa s toaletou, veľkú obývačku s balkónom s výhľadom do záhrady, chodbou a  kuchyňu s jedálňou. Celý byt má veľké okná s izolačným trojsklom, ktoré púšťajú do interiéru dostatok prirodzeného svetla. Ďalšou miestnosťou, ktorá dostala zvláštnu pozornosť, je kúpeľňa v ktorej nájdete dokonalý relax po namáhavom dni. Základ príjemného bývania si majitelia pretvorili na svoj obraz, dôležité však bolo dotvoriť ho,  vdýchnuť mu dušu, originalitu, správnu atmosféru. Byt pôsobí ako jeden celok, vystihujúci všetko podstatné, čo má mať moderné bývanie v mestskom byte a čosi navyše. Neutrálne odtiene, ktoré v interiéri prevládajú, či už na stenách, alebo zariadení, potrebovali spojenca v podobe doplnkov, čím vytvorili prirodzenú voľnosť celého priestoru. Nielen nadčasový design, ale aj príbeh plný emócií. Nechýbajú obľúbené kúsky nábytku z pravého dreva, ktorý skvele zapadol do celého priestoru. Z detailov ešte spomenieme dekoratívne podsvietené bodové svetlá v celom byte, klimatizácia, drevená podlaha. Mnohé súčasti interiéru sú originálmi vytvorenými len pre tento priestor. Kompletná rekonštrukcia bola v roku 2022 a zahŕňa: samostatne plynové kúrenie, nový kotol so 120 litrovým zásobníkom vody, výmena stupačky ,nová elektrika, voda , plyn ,sadrokartónové stropy izolované minerálnou vatou, podlahy odizolované styrodurom, veľkoformátová plávajúca podlaha, interiérové dvere a oblôžky z masívu, vstavané skrine, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, botník s vešiakom a skrinka pod TV vyrobené na mieru, kombinované WC  s bidetom, digestor vyvedený do komína. Majitelia si v byte vytvorili dokonalé rodinné bývanie. 

 

Zaujala vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si ohliadku už dnes.

 

 Share

Facebook   Tweet

 Vlastnosti

Miestnosti

Izieb
3
Kúpeľní
1
Rozloha
83.00 m2

Parkovanie

Garáž
vlastná

Budove

Poschodie
1
Počet poschodí
2
Celková podlahová plocha
83 m2

 V susedstve

Nákupné centrum -
Dom pre seniorov -
Škôlka -
Škola -
Park -
Zdravotné stredisko -
Autobusová stanica -
Vlaková stanica -
Polícia -
Centrum mesta -
Supermarket -

 EXTRA

Počet balkónov 1

  Branislav Pastorok

  Vyžiadať viac info

Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.

 Povedzte priateľovi

Prosím zadajte znaky z obrázku
Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.
       

 Podobné nehnuteľnosti

Nehniteľnosti toho istého typu
0189, 2 izbový byt 59 m2 ul. Nábr. Sv. Cyrila
Rezervované
Nábrežie sv. Cyrila, Prievidza, 97101, Trenčiansky kraj
 
 

Ukážky realizácii Home staging

­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.