Naša ponuka na mape

0076 - Rodinné sídlo

Kostolná Ves, Kostolná Ves, Trenčiansky kraj TOP Aktuálne

 Popis

Predstavujeme vám jednu z najnovších jedinečných nehnuteľností na predaj.

Elegancia priamo od brány.

Rodinné sídlo za dvoma osobnými bránami poskytuje maximum súkromia a exkluzivity. Rezidencia so všetkou svojou majestátnosťou sa môže pochváliť  s pozemkom 2 353 m2, ktorý ponúka bezkonkurenčne životný zážitok. Sídlo bolo postavené na mieru so všetkými prvotriednymi vymoženosťami,  ktoré pozdvihujú život a zábavu.

Majitelia mali jasnú predstavu a vytvorili jedinečný interiér, kde sa krása stretáva s funkčnosťou.     Ich vášeň k umeniu a móde sa odráža v harmonickom prepojení klasických i moderných prvkov v interiéri. Dokázali, že klasický štýl môže vyzerať krásne s pridaním moderných akcentov,  ktorý naberá ľahkosť a modernú eleganciu. Vďaka prvkom v klasickom alebo vintage štýle, interiér získal individuálny charakter. Každý kúsok v celom priestore zaujme svojou konzistenciou a teplom domova. Obzvlášť zimná záhrada s krbom, ktorá dokonale harmonizuje s celým priestorom. Záhrada svojou jedinečnosťou prepája priestor interiéru s exteriérom a dopraje majiteľom nenahraditeľný výhľad počas celého roku.

Celá usadlosť  vyžarujúca magický luxus zahŕňa hlavný a hosťovský dom, zimnú  záhradu s domácim kinom, 4 krby, 3 kúpeľne, 3 toalety, samostatný šatník s komorou,  garáž pre dve autá, vonkajšie a vnútorné  parkovacie  státie pre viac áut, vlastnú studňu, kryté vonkajšie posedenie s krbom, domácim kinom a so samostatnou kuchynkou.

Relaxačný zážitok si môžete vychutnať  vo svojom privátnom saunovom wellnesse  s parnou sprchou a oddychovou časťou. Sídlo obklopuje majstrovsky dokonalá záhrada s okrasnou a úžitkovou časťou s dvoma terasami. Je to ďalšie miesto na odpočinok  ďaleko od mestského zhonu. Nábytok a dekorácie v záhrade sú prítomné,  ale nie však dominantné. Stromy, kríky a kvetinové záhony sú navrhnuté tak, aby každý kút rozžiarili svojou krásou. Diskrétne doplnky, ktoré sa prevažne  skrývajú medzi rastlinami a stromami dokonale zapadajú do celého konceptu záhrady a dodávajú tak anglickú eleganciu. Výnimočný vonkajší priestor je vyhradený pre krytý bazén s morskou vodou, solárnou sprchou a terasou, z ktorého sa otvára ničím nerušený výhľad na záhradu.

Po západe slnka tu deň nekončí, práve naopak. Naskytne sa vám magický pohľad na celú usadlosť,  ktorá vám poskytne nenapodobiteľný životný zážitok.  Romantický večer pri sviečkach, vysvietené sídlo, horiace krby či osvetlený bazén dokonale tvoria kulisu vysnívaného bývania.

 Share

Facebook   Tweet

 Vlastnosti

Miestnosti

Izieb
7
Kúpeľní
3
Rozloha
371.00 m2

Parkovanie

Garáž
77 m2, vonkajšie 9 áut

Budove

Konštrukčné prvky
tehla
Strecha
bramac
Počet poschodí
1

 Vybavenie

 Všeobecné vybavenie
Internet
Satelit
Kompletná rekonštrukcia
Čistička
Lodžia
Balkón
Závlahový systém
 Vybavenie športoviskami
Bazén
 Vybavenie pre úsporu energie
Krb
Ústredné - plynové
Slnečné kolektory
 Vonkajšie vybavenie
Ovocné stromy
Krytá terasa
Vonkajšie osvetlenie
Oplotenie
Garáž
Altánok
Parkovanie
 Vybavenie pre zabezpečenie
Poplašné zariadenie proti vlámaniu

 EXTRA

Počet balkónov 2

 Video

  Branislav Pastorok

  Vyžiadať viac info

Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.

 Povedzte priateľovi

Prosím zadajte znaky z obrázku
Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.
       

 Podobné nehnuteľnosti

Nehniteľnosti toho istého typu
0075, 2- izbový byt, Handlová
Predaj
Československej armády, Handlová, Trenčiansky kraj
0050, Rodinný dom- Chrenovec
Predaj
Chrenovec, Chrenovec-Brusno, Trenčiansky kraj
0027, 3 izbový byt 72 m2
Predaj
ul. Energetikov, Prievidza, Trenčiansky kraj
0008, Rodinný dom
Predaj € 550 000,00
Sládkovičova, Bojnice, 97101, Trenčiansky kraj
0029, 3- izbový byt, Kanianka
Predaj
Bojnická cesta, Kanianka, Trenčiansky kraj
0037, 2- izbový byt, Bratislava
Predaj
Kadnárová 2529/46, Bratislava - Rača, Bratislavský kraj
 
 

Ukážky realizácii Home staging

­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.