Potrebujete predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť?

Spoločnosť PASTOROK REALITY vám poskytne kompletné služby súvisiace s predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti, od odhadu trhovej ceny nehnuteľnosti, profesionálneho nafotenia, profesionálneho videa, home stagingu a upravenia, zdokumentovania celého obchodného procesu cez bonitáciu a preverenie kupujúcich klientov, až po uzavretie celého obchodu. Nemusíte sa starať o nič potrebné,  zariadime všetko za vás pri predaji aj po ňom.

 
Naši klienti majú od nás zdarma:

 

Trhový odhad ceny nehnuteľnosti

Vypracovanie odhadu cien nehnuteľnosti, ktorá sa má predať alebo prenajať za najlepšiu možnú cenu. Pre výpočet sa používa cenová mapa, databáza realitných kancelárií a určenie kúpnej ceny na základe zrealizovaných obchodov. Odhad je spracovaný odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami na SLOVENSKU .

Príprava nehnuteľnosti- Home Staging

Asi každý chce predať svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie a za čo najvýhodnejšiu cenu. Ako to ale skutočne dosiahnuť?
Vašu nehnuteľnosť pred uvedením na trh čaká, zútulnenie formou home stagingu a fotografovanie vytvorené profesionálnym fotografom. 
Obráťte sa na profesionálov a stavte na prvý dojem, pretože prvý dojem skutočne predáva! Vaša nehnuteľnosť na realitných serveroch bude odlišná a zároveň jedinečná.
 
Práve rýchly predaj za čo najvyššiu cenu a perfektný prvý dojem sú podstatou služby Home Stagingu, ktorú realitná kancelária PASTOROK REALITY ako prvá na trhu ponúka svojim klientom Zdarma.
 
Obráťte sa na nás a využite tejto jedinečnej služby vedúce k rýchlemu a výhodnému predaju Vašej nehnuteľnosti. V dnešnej modernej uponáhľanej dobe, kde internet zohráva 90% sledovanosti je HOME STAGING nevyhnutný  pre predaj každej jednej nehnuteľnosti. Preto HOME STAGING je bonusom na realitnom trhu a túto techniku pre úspešný a rýchly predaj používajú len profesionáli, podľa toho rozoznáte špičkovú profesionálnu realitnú kanceláriu či makléra.

 

Právne služby

Právne oddelenie, ktoré pozostáva z tímu odborníkov v oblasti realitného práva, pripraví individuálne všetku zmluvnú dokumentáciu, ktorá zodpovedá súhlasu oboch strán. Komunikáciu s katastrom, notárom, správcom bytového domu a dodávateľmi energií vybavíme za Vás. Kúpne zmluvy sú autorizované právnym zástupcom a kúpna cena chránená úschovou.

 

Prezentácia nehnuteľnosti

Profesionálne fotenie nehnuteľnosti, zabezpečenie profesionálneho videa,  zábery z dronu ,  propagácia a inzercia Vašej nehnuteľnosti na viac ako 100 internetových serveroch, v týždenných a mesačných periodikách,  na sociálnych sieťach ako napr. facebook alebo instagram a  prostredníctvom našej databázy klientov. 
Vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi. Pravidelné reportovanie a vedenie štatistík o stave realitného trhu.

 

Finančné služby

V oblasti financovania spolupracujeme s úspešným finančným partnerom FINVIA

Hypotéka rýchlo a ľahko. Pre vás Vám nájdeme alternatívne riešenie najvýhodnejšie a najrýchlejšie.  Spolupracujeme so všetkými slovenskými bankami. Stačí vyplniť formulár a získate ponuku od všetkých bánk, ktoré Vám budú môcť hypotéku poskytnúť.  Nezaoberáte sa žiadnymi papiermi, čo vám šetrí čas a peniaze.

 

Po predaji vašej nehnuteľnosti

Po predaji vašej nehnuteľnosti naša práca nekončí. Obdržíte protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a bezstarostne vybavíme za vás všetky potrebné prehlásenia ( elektrika, voda, plyn a správcovská spoločnosť).  Po zavkladovaní vlastníckych práv vám pomôžeme s prihlásením trvalého pobytu a z daňou z nehnuteľnosti.

 

Potvrdenie o trhovej cene nehnuteľnosti, ktoré môžete potrebovať:

  • k notárovi: dedičské konanie, súdny spor atď.
  • ak ste zdedili nehnuteľnosť a potrebujete sa dohodnúť s ostatnými dedičmi na cene 
  • ak chcete vedieť, akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť 
­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.