Branislav Pastorok je uznávaný ako jeden z najúspešnejších a najvýkonnejších realitných profesionálov na Slovensku s nehnuteľnosťami, ktorý už 13 rokov  pôsobí na Slovensku a plní vaše sny v oblasti bývania.
Pre svoju profesionalitu a znalosti je veľmi vyhľadávaným odborníkom v obore.

Vďaka neustálemu vzdelávaniu v oblasti realitného obchodu a starostlivosti o klienta si dlhodobo udržuje výrazný náskok pred svojou konkurenciou.

Sám často hovorí:

"Záujmy klienta a jeho potreby sú u mňa na prvom mieste. Vždy sa snažím maximálne vyjsť v ústrety jeho požiadavkám. Dnešný realitný trh je veľmi dynamický a preto pravidelná vzájomná komunikácia je kľúčom k úspechu."

Jeho práca je zameraná na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpu nehnuteľností. Ponúka komplexné služby, aby klienta ušetril zbytočných starostí s administratívou a jednaním s úradmi. Poskytnutie služieb profesionálneho homestagingu je u neho samozrejmosťou.

"Na každú nehnuteľnosť sa pozerám ako na prvú z mnohých transakcií. Ku každému klientovi pristupujem rovnako bez ohľadu na to, či predávam nehnuteľnosť vo výške 20 000 Eur alebo 500 000 Eur."

 Vďaka svojej pracovitosti, skúsenostiam, humoru a láske k podnikaniu sa stal jedným z najvyhľadávanejších realitných maklérov na Slovensku.

 "Moje telefónne číslo už poznáte. Ja, ale bohužiaľ zatiaľ nepoznám to vaše. Budem sa moc tešiť, až sa mi ozvete."

 

Branislav  Pastorok 

 

­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.